Jídlo pro hrdiny jako od maminky. Nevzdejte to ! Pokračujeme !

Publikoval(a) administrator dne

Jídlo pro hrdiny jako od maminky. Nevzdáme se a pokračujeme !

Připojte se k hrdinům, kteří bojují v prvních liniích za svobodu své vlasti proti nelítostnému agresorovi. Bojují i za naši svobodu. Za tří měsíce jste již v minulé sbírce přispěli na dodávku více jak 100 tis dávek jídla. Toto jídlo bylo přímo doručeno do nejnebezpečnějších částí konfliktu na Ukrajině. Díky vaší velkorysosti je jisté, že opět nakrmíme tisíce vojáků osvobozující svou vlast.

Pomoc vezeme přímo do prvních linií

Lyofilizované jídlo je velmi lehké a skladné. Díky těmto vlastnostem je ho možné dopravit s výrazně menším rizikem do těch nejhorších částí konfliktu, které si můžete vůbec představit.

Do malého batohu dáte jídlo pro 20 vojáků na několik dní. Snižujete tak riziko zranění sob, které zásobují jednotky v první linii. Nebo můžete jednoduše dopravit jídlo na frontu dronem, protože je velmi lehké.

Lyofilizované jídlo, které posíláme vojákům, má nespornou výhodu – je lehké, snadno přepravitelné a zachovává si vysokou nutriční hodnotu. To znamená, že naši hrdinové dostanou jídlo plné energie, které si snadno připraví za jakýchkoli podmínek během 4 minut. A navíc chutná skvěle.

Kvalitní strava je stejně důležitá jako moderní zbraně !

Málokdo si to uvědomí, ale historie již poněkolikáté prokázala, že bez jídla a dobré logistiky se konflikt vyhrát nedá. Toto pravidlo prostě platí již několik tisíc let. Voják, který má hlad nemá dostatečnou motivaci odvést svou práci na bojišti kvalitně. Navíc přímo v první linii hraje zásadní faktor čas jak rychle si uvedený pokrm umíte připravit. Jde o vteřiny a tato strava, na kterou přispíváte splňuje všechny tyto parametry.

Unikátní mrazem sušené jídlo bylo vyvinuto ve spolupráci s Armádou České Republiky a dá se velmi snadno připravit i v těch nejnáročnějších podmínkách. Voják jen nalije vodu, přidá ohřevný polštářek – a výživný oběd je hotový. 


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *